Temmuz 21, 2024

Bir Parfüm Size Ne Verebilir

Bir parfüm bana en fazla ne verebilir ki diye düşünüp küçümsemeyin derim. Belki bir kariyer belki bir sevgili belki bir ilgi, iltifat ve daha pek çok şey kazandırabilir. Bir düşünün sokakta yürürken yanınızdan geçen birinin güzel bir kokusu hiç dikkatinizi çekmedi mi? Mesela toplu taşımada o kalabalıkta birilerinden gelen güzel bir koku almadınız mı hiç?

Arkadaşınızın, eşinizin, ailenizden birinin kıyafetinden gelen güzel bir koku hoşunuza gidip tekrar koklamadınız mı? Bu saydıklarımın çoğunu günlük hayatımızda belki bir kere belki defalarca yaşamışızdır. İşte bir parfüm bu derece dikkat çekebilir ve iz bırakabilir. O yüzden gittiğiniz her yere sizinle gelen kokunuz insanlarla kuracağınız her türlü iletişimde size çok fazla artı katar.

Parfüm’den Beklentiniz

Bir parfümden beklentinizin koku olduğunu tahmin edebiliyorum. Ancak fazlasını yapabilecek bir parfüm sizin beklentilerinizin çok az olduğunu size gösterecektir. Erkeklerin kadınlar gibi çanta taşımadığını düşündüğümüzde bir erkeğin yanında parfüm taşıması biraz zor gözüküyor. Dolayısıyla cepte rahatlıkla taşınabilecek şekilde tasarlanmış kalem parfümlerin avantajını görmemek mümkün olur mu?

Bu ufak ama çok işe yarayan detayı tester parfüm sayesinde keşfettim. Eğer yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu tarz bir parfüm arıyorsanız tester erkek parfüm ve tester kadın parfüm hiç fark etmeksizin kendilerinde mevcut. Aynı zamanda kokuların orİjinal olması da büyük bir avantaj. Dolayısıyla tester parfüm pek çok avantajıyla kullanan kişilerin parfümden beklentilerini doğal olarak yükseltiyor.

Bir Parfüm Size Ne Verebilir

Parfüm Adı Sizsiniz

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir