Temmuz 21, 2024

Parfümü Keşfetmek

Üzerinize giydiğiniz kıyafet kombinasyonun en tamamlayıcı parçası ise kokunuzdur. Seçeceğiniz parfüm ile kendinizi daha rahat hissedersiniz. Her zaman istediğiniz parfümleri kendi şişesinden test edemezsiniz. Bunun için parfüm firmaları, ilgili parfüm kokularını test etmeniz amacıyla tester parfümler üretir.

Tester Parfüm Nedir?

Söz konusu olan tester parfüm orijinal parfümlerin numuneleridir. Parfüm üreticisi firmalar tarafından parfümeri veya kozmetik dükkanlarına verilen ve müşterilerin kokuyu satın almadan önce deneyebilecekleri kokulardır. Orijinaliyle aynı olan tester erkek parfüm ve tester kadın parfüm çeşitleri, işinizi kolaylaştırmak için parfüm üreticisi firmalar tarafından sizlere sunulmuştur.

Gerçek Olan Tester Parfüm Sahtesinden Nasıl Ayırt Edilir?

Hakiki olan tester parfümler, orijinal parfüm kutularında değil, tester parfümler için özel olarak hazırlanmış tester kutularında yer alır. Şişe yapısı olarak orijinaliyle aynı görünüme sahip olan tester parfümler, koku olarak da orijinaliyle aynıdır.

Bu tester parfümleri, bazı firmalar tarafından kapaklı, bazıları tarafından kapaksız olarak yapılır lakin bir kozmetik dükkanında kapaklı gördüğünüz bir tester parfümü, diğer bir kozmetik dükkanında kapaksız görmeniz mümkün değildir. Burada, ilgili tester parfümün sahte olup olmadığı konusunda soruları kafanızdan düşünebilirsiniz.

Orijinal tester parfümler, parfümeri dükkanında satılmaz. Çünkü; tester parfümler, parfümerilere dağıtıcı firmalar tarafından test ettirmeleri için ücretsiz olarak gönderildiğinden, parfümeri dükkanlarının bu tester parfümleri satma yetkisi bulunmaz. Bir parfümeri dükkanında orijinal tester diyerek size parfüm satılmaya çalışılırsa, o parfümün sahte olduğunu anlayabilirsiniz.

Parfümü Keşfetmek

Parfümü Keşfetmek

Parfümü Keşfetmek

Parfüm Seçimi

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir