Temmuz 21, 2024

Parfüm Seçimi

Parfümler çok eski zamanlardan beri hayatımızda olan çeşitli bitki ve özler sayesinde güzel kokulu olan sıvı losyonlardır. Eski zamanlarda el yapımı parfümler son derece önemliydi. Bitkilerin özlerini çıkartmak, alkol ile karıştırmak, tepkime süresini hesaplamak gibi birçok zorlu süreçten geçerdi. Şimdi ki zamanlar da ise fabrikalarda ve üretim yerlerinde belirlenen kokular oldukça seri bir şekilde üretilmekte ve alıcıya sunulmaktadır.

Parfüm Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Her koku, her insan üzerinde aynı etkiyi bırakmaz ve kişiden kişiye değişiklik gösterir. Çünkü herkesin teni ve kendine özel kokusu farklı olduğundan parfüm etkisini de farklı gösterecektir. Bu yüzden öncelikle bize yakışan kokuyu bulmalıyız. Parfüm satışı olan yerlerde tester parfüm kullanarak kendi kokumuzu bulabilir ve kendimizi onunla özdeşleştirebiliriz. Aynı zamanda tek başımıza değil de bir arkadaşımız ya da aile fertlerimizden biri ile gitmek fikir alma ve seçim konusunda daha yararlı olacaktır.

Kadın – Erkek Parfüm Seçimi

Bilindiği üzere kadın ve erkek parfümleri her zaman ayrı bir şekilde üretilmektedir. Çünkü kadınlar daha yumuşak kokulara yönelirken, erkekler daha ağır kokuları kendilerine yakıştırmaktadır. Kadın ve erkek parfüm seçimi yaparken ilgili mağazalarda deneme ve tanıtım amaçlı olan tester kadın parfüm ve tester erkek parfüm ile her iki cins de kendine özel parfümü zorlanmadan seçebilmektedir. Kokular her zaman kişiye özel olur ve kişiler her zaman o kokuları ile hatırlanırlar.

Parfüm Seçimi

Parfümü Keşfetmek

Parfüm Seçimi

Parfüm Adı Sizsiniz

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir